ROZGRYWKI




  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Gdynia 10 9 0 1 46 542-120 10
2 Lechia Gdańsk 9 8 0 1 39 400-154 7
3 Pogoń Siedlce 10 6 0 4 31 315-184 7
4 Budowlani SA Łódź 10 6 0 4 30 253-208 6
5 Ogniwo Sopot 9 6 0 3 30 235-198 6
6 Orkan Sochaczew 8 2 0 6 8 124-378 0
7 Posnania Poznań 10 1 0 9 6 147-419 2
8 SKRA Warszawa 10 0 0 10 2 123-448 2

KALENDARZ MECZÓW





Runda wiosenna 2016


18.06.2016 - XX/VI kolejka
Pogoń Siedlce - Skra Warszawa

11 .06.2016 - XIX/V kolejka; Skra Warszawa-Posnania Poznań wolne

21.05.2016 - XVIII/IV kolejka godz. 14.00
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew

14.05.2016 - XVII/III kolejka godz. 14.00
Skra Warszawa - Pogoń Siedlce

07-08.05.2016 - XVI/II kolejka - Skra Warszawa - Posnania Poznań wolne

XV / I Kolejka 23-24.04.2016
SKRA Warszawa - RC Orkan Sochaczew 41:19 (15:7)
Podział na 4 zespołowe grupy, spadkowa i mistrzowską

XIV Kolejka 16.04.2016 godz. 13.30
Arka Gdynia - SKRA Warszawa godz. 13.30

XIII Kolejka 09-10.04.2016 Mecz nie odbędzie się z powodu wycofania się Posnanii z wiosennych rozgrywek Ekstraligi

XII Kolejka 02.04.2016 godz. 14.00

XI Kolejka 25.03.2016 godz. 20.00
Pogoń Siedlce -SKRA Warszawa 55:7 (27:0)

Runda jesienna 2015/2016


V kolejka 22.11.2015.(przełożona z 26-27.09.2015)
RC Orkan Sochaczew - RKS Skra Warszawa 23:19 (13:12)

X Kolejka 07.11-08.11.2015
Skra Warszawa v Ogniwo Sopot 15:38 (0:24)

IX kolejka 31.10.2015
Lechia Gdańsk - Skra Warszawa 80:5 (47:0)

VIII Kolejka 24.10-25.10.2015
Budowlani SA Łódź - Skra Warszawa 48:5 (24:0)

VII Kolejka 10.10 -11.10.2015
Skra Warszawa v RC Arka Gdynia 12:75 (0:61)

VI Kolejka 03.10.2015 godz. 15.00
Posnania Poznań - Skra Warszawa 46:0 (27:0)

V Kolejka 26.09-27.09.2015 mecze przełożone na 21/22.11 z powodu zgrupowania reprezentacji rugby 7

IV Kolejka 19.09.2015
SKRA Warszawa - Pogoń Siedlce 17:24 (0:5)

III Kolejka 05.09.2015
Ogniwo Sopot - Skra Warszawa 36:19 (24:7)

II Kolejka 29-30.08.2015
SKRA Warszawa - Lechia Gdańsk 19:52 (12:19)

I Kolejka 22.08-23.08.2015
SKRA Warszawa - Budowlani SA Łódź 12-26 (0:19)

NAJSKUTECZNIEJSI GRACZE

  Imię i nazwisko Klub
Liczba punktów
1 Dawid Banaszek Arka Gdynia 181
2 Szymon Sirocki Arka Gdynia 91
3 Miłosz Popławski Lechia Gdańsk 84
4 Tomasz Gasik Orkan Sochaczew 59
5 Daniel Gdula Posnania Poznań 52
6 Piotr Skałecki Pogoń Siedlce 48
7 Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 47
8 Vitalii Kramarenko Budowlani SA Łódź 45
9 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 38
10 Łukasz Szablewski Ogniwo Sopot 37
11 Marek Płonka Jr. Lechia Gdańsk 35
Radosław Rakowski Arka Gdynia 35
Władysław Grabowski Arka Gdynia 35
Rafał Kwiatkowski Arka Gdynia 30
Rafał Szrejber Arka Gdynia 35
0 Najskuteczniejsi zawodnicy SKRA WARSZAWA 0
1 Maciej Matusewicz 19
2 Kamil Matysiak 15
Sebastian Kostałkowski 15
3 Łukasz Ślusarczyk 11
4 Michał Droszcz 10
Paweł Krajewski 10
Artur Hoppe 10
5 Łukasz Król 8
6 Marcin Maciejewski 5
Maciej Liedel 5
Artur Zemlik 5
Tomasz Szumski 5

 

 

Facebook